Obch. podmínky

Provozovatelem této webové prezentace je společnost RAYFILM  s r.o. (dále jen prodávající)

RAYFILM s.r.o.
Otická 109
746 01 Opava
IČO: 25859706               DIČ: CZ25859706

Tel: +420 553 616 085 

Fax: +420 553 616 794

Prodávající prohlašuje, že všechny informace uvedené na těchto webových stránkách  jsou pravdivé a jsou v souladu s právním řádem České republiky.

 Objednávka

Objednávkou v tomto internetovém obchodě stvrzuje odběratel svůj souhlas s obchodními podmínkami, které se řídí dle zákona 367/2000Sb paragraf 53 odstavec 7 Obchodního zákoníku.

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů ve formuláři.  Prodávající po té příjem objednávky potvrdí zasláním  zpětné elektronické zprávy s potvrzením přijaté objednávky. Zboží bude zarezervováno a následně do 3 pracovních dnů bude prodávající kontaktovat odběratele pro předání dalších informací o způsobu a termínu dodání objednaného zboží.

 Ceny

Uvedené ceny jsou maloobchodní a zahrnují DPH 21%. V ceně zboží není zahrnuta doprava (viz odstavec Doprava).

 Způsob platby

  • vlastní odběr - zákazník si zarezervované zboží vyzvedne sám z centrálního skladu na adrese RAYFILM s.r.o. (dále jen centrální sklad). Platba buď hotově nebo platbou předem na fakturu
  • proforma faktura  -  na základě objednávky je zákazníkovi zaslána proforma faktura na celou hodnotu zboží. Po zaplacení částky na účet prodávajícího  bude zboží dodáno dle dohodnutých podmínek mezi zákazníkem a obchodním zástupcem prodávajícího. Daňový doklad je pak dodán se zbožím.
  • na dobírku  -  zboží bude dodáno zákazníkovi proti hotovostní platbě, a to dle předem sjednaných dodacích podmínek mezi zákazníkem a obchodním zástupcem prodávajícího. 

 Doprava

Zboží je zasíláno přepravní službou PPL na dobírku 137,- nebo poštou na dobírku 137,- Kč.

!