O nás

RAYFILM s.r.o. je český výrobce samolepicích etiket a konvertor fotopapírů. Firma je na trhu již od roku 1992. Sídlo firmy je v Opavě na severovýchodě české republiky. Rayfilm má pobočky v Brně, Českých Budějovicích a v polských Gliwicích. Celkově v RAYFILM skupině pracuje 38 zaměstnanců, kteří se snaží v maximální míře uspokojit požadavky zákazníků v oblasti RAYFILM značených výrobků, nebo zákaznických produktů.

Výroba a prodej ve firmě RAYFILM je řízen podle ISO9001 - BVQI, což zaručuje stabilní kvalitu výrobků a služeb. RAYFILM výrobky najdete nejen v České a Slovenské republice, ale můžete se s nimi setkat v celé Evropě, SAE a Číně.

barak s ptakem

Výroba a prodej je organizován ve vlastních objektech. V současné době výrobní hala má plochu 1000 m2 a bude rozšířena o dalších 2500 m2. Nově zrekonstruovaná administrativní budova má plochu 450 m2.

RAYFILM se snaží intenzivně sledovat trendy trhu a přicházet s novými materiály a výseky. R&D team pečlivě testuje veškeré materiály, připravuje nové produkty a zákaznikům poskytuje podporu pro nastavení color managementu tisku.

RAYFILM vyrábí na vysoce rychlostních rotačních a řezacích strojích na dvě směny, což umožňuje flexibilně uspokojit objednávky a požadavky našich zákazníků.

Obchodní zástupci firmy pravidelně navštěvují zákazníky a informují je o novinkách v sortimentu výrobků.

Kromě vlastních výrobků firma RAYFILM a BEST PRINT  dodává na náš trh široký sortiment spotřebního materiálu pro tiskárny a kopírky.